Brygadzista produkcji

  • Zakład w Pniewach (produkcja, sprzedaż)
  • Opublikowane: 19.09.2024
scheme imagescheme imagescheme image

Tegometall to przedsiębiorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, działające na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy regałowe.
Firma obok klienta i środowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsiębiorstwa.
W związku z dynamicznym rozwojem  zakładu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników – podział zadań w zespole oraz kontrola ich realizacji
  • Kontrola jakości i wydajności
  • Kontrola i nadzór na terminowością produkcji na podległym dziale - terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • Weryfikacja poprawności ustawienia maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Ścisła współpraca z innymi brygadami i działami produkcji

To coś dla Ciebie, jeśli:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na lakierni: warunek konieczny
  • Znajomość procesu malowania proszkowego
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość branży metalowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności do skutecznej komunikacji oraz motywacji pracy podległego zespołu
  • Umiejętność przeciwdziałania konfliktom w brygadzie
  • Inicjatywa do podejmowania nowych działań

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego