Mistrz lakierni

  • Zakład w Pniewach (produkcja, sprzedaż)
  • Opublikowane: 2024-09-24
scheme imagescheme imagescheme image
Tegometall to przedsiębiorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, działające na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy regałowe.
Firma obok klienta i środowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsiębiorstwa.
W związku z dynamicznym rozwojem  zakładu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników – podział zadań w zespole oraz kontrola ich realizacji
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • Przygotowywanie zleceń dla dwóch linii lakierniczych
  • Reagowanie na problemy techniczne
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenie wydajności z zachowaniem celów jakościowych
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
  • Ścisła współpraca z dyrekcją i innymi działami produkcji

Tego oczekujemy:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku lidera
  • Zdolności do skutecznej komunikacji oraz motywacji pracy podległego zespołu
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodna komunikację- warunek konieczny
  • Umiejętność przeciwdziałania konfliktom w zespole
  • Zaangażowanie o inicjatywa do podejmowania nowych działań

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego