Pracownik Pomocniczy Lakiernia/ Galwanizernia

  • Zakład w Pniewach (produkcja, sprzedaż)
  • Opublikowane: 2024-08-13
scheme imagescheme imagescheme image
Tegometall to przedsiębiorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, działające na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy regałowe. Firma obok klienta i środowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsiębiorstwa.
W związku z dynamicznym rozwojem  zakładu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania

  • Wykonywanie czynności manualnych  na linii technologicznej
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami
  • Dbanie o czystość i funkcjonalność swojego miejsca pracy oraz przestrzegania zasad

To coś dla Ciebie, jeśli

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym( również w nocy)
  • Punktualność i sumienność
  • Pozytywne nastawienie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na linii technologicznej

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego