Specjalista ds. obsługi klienta/zamówień

  • Zakład w Pniewach (produkcja, sprzedaż)
  • Opublikowane: 2024-10-01
scheme imagescheme imagescheme image
Tegometall to przedsiębiorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, działające na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy regałowe.
Firma obok klienta i środowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsiębiorstwa.
W związku z dynamicznym rozwojem  zakładu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania:

  • Terminowe wprowadzenia danych do systemu
  • Wsparcie administracyjne działu sprzedaży
  • Współpraca z pozostałymi wydziałami firmy w celu terminowej realizacji zamówień

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Znajomość języka niemieckiego zapewniająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie:średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Rzetelność i skrupulatność
  • Umiejętność budowania relacji
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie i incjatywa w działaniu

Co ofererujemy w zamian:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego