Specjalista ds. sprzedaży

  • Zakład w Pniewach (produkcja, sprzedaż)
  • Opublikowane: 19.09.2024
scheme imagescheme imagescheme image

Specjalista ds.sprzedaży

Tegometall to przedsiębiorstwo rodzinne o bogatych tradycjach, działające na rynku ponad 50 lat. Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości systemy regałowe.
Firma obok klienta i środowiska, stawia pracownika w centrum filozofii przedsiębiorstwa.
W związku z dynamicznym rozwojem  zakładu w Pniewach poszukujemy:

Twoje zadania:

  • Obsługa obecnych klientów  i pozyskiwanie nowych
  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Udział w targach i konferencjach branżowych
  • Analiza działań konkurencji, otoczenia rynkowego, aktualnych trendów z branży wyposażenia sklepowego
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem pozyskania nowych Klientów

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży wyposażenia sklepowego
  • Znajomość rynku FMCG
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym – praca również z klientem z zagranicznych rynków (B1)
  • Gotowość do odbywania sporadycznych, kilkudniowych wyjazdów służbowych
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Komunikatywność

Co ofererujemy w zamian:

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego